Zumba Viva party

26. augusta


Areál netradičných športov, Pivonková ulica, BA-Ružinov nedeľa o 08:30

POZOR – ZMENA MIESTA

Zmena miesta konania Zumba Viva party⛈️🌪️🌬️🌧️⛈️

Z dôvodu veľmi nepriaznivej predpovedi počasia na túto nedeľu, sme sa rozhodli zmeniť miesto konania Zumba Viva party do Veľkej sály – Domu kultúry Ružinov, Ružinovská 28.

Tešíme sa na vás! 😜🤘

____________________________________________________________
Príďte si užiť skvelé nedeľné dopoludnie plné tanca, fitness a zábavy na Zumba® Viva party v podaní najlepších svetových inštruktorov Zumba fitness pod holým nebom. Zumba Viva party na vás čaká už v nedeľu 26. augusta o 9:30 v Areáli netradičných športov na Pivonkovej ulici.

Hlavnou inštruktorkou bude Daniela Čavojec Česneková (ZES, Slovensko), energická a obľúbená lektorka, školiteľka Zumba inštruktorov pre Českú republiku a Slovensko, ktorá prezentovala Zumba fitness vo viac ako 20 krajinách sveta. Zumba fitness sa venuje od roku 2005 kedy absolvovala svoje prvé školenie v Miami na Floride a ako jedna z prvých inštruktorov v Európe priniesla tento program na Slovensko a do Čiech.

Exkluzívnym hosťom bude Elier Ramentol Ramos (ZIN, Kuba), ktorý je rovnako uznávaným lektorkom doma i v zahraničí. Tanečne ho vychovala známa kubánska tanečná škola v Camagüey, kde sa narodil a vyrástol. Práve prostredníctvom nej sa postupne vypracoval a od svojich 23 rokov sa tancu venuje profesionálne. Približne 6 rokov pôsobil ako tanečník na ostrove Cayo Coco (Kuba), kde spolu so svojimi tanečnými kolegami odtancoval stovky celovečerných predstavení.

Obaja spolu s tímom ZIN inštruktorov pre vás pripravia dopoludnie plné pohybu a zábavy.

Program:

8:30 /  Registrácia
9:30 / Zumba® – team ZIN inštruktorov
10:30 / Zumba® Master Class
– Daniela Čavojec Česneková (ZES, Slovensko) a Elier Rramos (ZIN, Kuba)
12:00 / Ukončenie

Vstup: predpredaj – 10 €, na mieste – 15 €
(V cene je zahrnutý pitný režim, občerstvenie a tanečný program.)

Vstupenky v sieti Ticketportal.

Organizátorom podujatia je Cultus Ružinov, spolu s hlavným mediálnym partnerom, rádiom Viva. Partnerom podujatia je MČ Bratislava-Ružinov a Ružinovský športový klub.

Viac na Facebooku Cultus Ružinov alebo na webe Rádia Viva / prípadne FB-Rádia Viva.