POZOR ZMENA MIESTA – Veľká noc deťom v Ružinove

23. apríla


DK Ružinov, Ružinovská 28 utorok od 17:00 do 19:00, 23. Apríla

POZOR ZMENA MIESTA
VEĽKÁ NOC DEŤOM

Vzhľadom na nepriaznivú predpoveď počasia je dnešné podujatie Veľká noc deťom v Ružinove presunuté do Dom kultúry Ružinov, Ružinovská 28.

Ďakujeme, tešíme sa na vás 🎋🐔😀

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov pozývajú všetky rodiny s deťmi z Ružinova na podujatie Veľká noc deťom, ktoré bude v utorok, 23. apríla 2019. Podujatie vítajúce jar začne o 17:00 hod. v Parku Andreja Hlinku pri fontáne.

Na návštevníkov podujatia čakajú súťažné stanovištia so sladkým prekvapením. Rodičia spolu s deťmi sa ďalej môžu tešiť na nafukovacie atrakcie a tvorivé dielne, kde si vyrobia napr. krásne veľkonočné ozdoby.

Tých aktívnejších nepochybne poteší tanečné vystúpenie DANCY SHAKE. V rámci podujatia vystúpi aj Mia pre deti so svojím hudobno – tanečným koncertom, na ktorom si malé i veľké deti zaspievajú piesne pre detičky ale aj známe ľudové piesne v novom šate. Deti sú priamo zapojené do programu tancovaním, spievaním a aj hraním.

Pre malých i veľkých tvorivcov je pripravená súťaž o najkrajšiu doma namaľovanú kraslicu a najdlhší doma upletený korbáč.

V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie uskutoční v Dome kultúry Ružinov.