TUČNIAKY

28. januára


DK Ružinov, Ružinovská 28 nedeľa o 15:00

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov vás pozývajú na divadelné predstavenie TUČNIAKY, ktoré sa uskutoční v nedeľu 28.1.2018 o 15.00 h v Dome kultúry Ružinov.

Popis podujatia:
Sú traja a sú kamaráti. Kto? No predsa naše tučniaky! Aj keď sa medzi sebou hádajú, trochu bijú, robia si prieky – jednoducho: Majú sa radi! Jedného dňa do ich pokojného života vtrhne nečakaná udalosť – blíži sa potopa a s ňou aj koniec sveta. Ako si s ňou poradia? Správa, ktorú im prináša stále pracovitá, ale mierne roztržitá Holubica, je síce pozitívna, ale nie je ideálna. Aby sa zachránili – dostanú pozvánku na Noeho archu – ale vstup na ňu platí len pre dvoch zástupcov každého zvieracieho druhu. Teda, aj pre tučniaky!

Sledujte, ako sa s touto zložitou situáciou vyrovnajú naši vynaliezaví hrdinovia. Držte im palce, aby sa ako kompletné „trio“ dostali do nového a lepšieho sveta. Sveta bez hádok a zla!

Dátum:
28.1.2018

Miesto:
Dom kultúry Ružinov, Ružinovská 28

Hrajú:
Jakub Rybárik/Přemysl Boublík, Katarína Ivanková/Petra Humeňanská, Erik Peťovský/Juraj Hrčka, Danica Matušová/Lucia Lapišáková

Dĺžka podujatia:
110 minút (s prestávkou)

Vstupné:
Vstupenky v sieti Ticketportal

orig_TUCNIAKY___Ulrich_Hub_2017128142840