TRAJA BRATIA: LETNÉ KINO V RUŽINOVE

29. augusta


Amfiteáter pri Štrkoveckom Jazere utorok o 20:30

POZOR ZMENA!
ZAČIATOK PREMIETANÍ V AUGUSTE UŽ O 20.30 H

MČ Bratislava-Ružinov, Cultus Ružinov a RŠK Vás v spolupráci s kinom Nostalgia opäť pozývajú na letné premietania skvelých filmov každý utorok o 20:30 v auguste. Vstup zadarmo.

Miesto: Amfiteáter pri Štrkoveckom jazere

Traja bratia / Tři bratři
Rozprávka / Rodinný / Hudobný
Česko / Dánsko, 2014, 87 min
Réžia: Jan Svěrák
Scenár: Zdeněk Svěrák
Kamera: Vladimír Smutný
Hudba: Jaroslav Uhlíř, Michal Novinski
Hrajú: Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Kateřina Kosová, Sabina Rojková, Gabriela Míčová, Oldřich Kaiser, Zuzana Norisová, Kamil Halbich, Zdeněk Svěrák, Jan Holík, David Matásek, Lucie Maria Štouračová, Petr Reidinger, Jitka Čvančarová, Jitka Smutná, Miroslav Táborský, Ivana Chýlková, Alena Doláková, Jiří Lábus, Marie Rottrová, Iva Bittová, Petra Černocká, Bolek Polívka, Jan Španbauer, Marián Geišberg a ďalší

ČSFD: https://www.csfd.cz/film/345205-tri-bratri/prehled/

Traja bratia (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) sa vydávajú do sveta na skusy, aby si našli nevesty a rodičia im mohli odovzdať hospodárstva. Súrodenci pri svojom putovaní ako zázrakom vstupujú do slávnych rozprávok, v ktorých ich čaká mnoho nástrah, nečakaných príhod a možno tiež láska… Filmová rozprávka Traja bratia ponúka veľa dobrodružstiev, prekvapivých situácií, ale aj láskavého humoru. Dej filmu, vrátane známych a obľúbených pesničiek, ktoré vo filme zaznejú, pochádzajú z pera Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlířa.