TESTOVANIE COVID-19 | BRATISLAVA-RUŽINOV

23. januára


Ružinov sobota o 08:00

Od tejto chvíle sa na 22 odberných miest v Ružinove počas tohto víkendu môžete objednať na presný čas. Celkovo je k dispozícii skoro 15 000 termínov na presný čas počas soboty a nedele.
Objednávanie je ľahké a intuitívne, príde vám potvrdzujúci e-mail, ak nebudete stíhať, termín viete aj zrušiť.
Ako to bude fungovať: ak sú v jednom objekte napríklad 2 miesta, jedno na objednávky a jedno bez objednávok, budú zreteľne označené tabuľami. Teda ak prídete napríklad na ZŠ Kulíškova a ste objednaní na presný čas, postavíte sa na miesto označené “Miesto čakania pre objednaných na presný čas”. Ak objednaní nie ste, postavíte sa do radu na miesto označené “Miesto čakania bez objednávky”.
Objednávky sú zhruba po 90 sekundách, s výnimkou miestneho úradu, kde sú tri tímy. Dva z nich (vo vestibule úradu) sú určené výlučne pre tehotné ženy, ZŤP-S a onkopacientov – tu je objednávanie po dvoch minútach a ak spĺňate podmienky, musíte byť objednaní – lebo nechceme, aby nám napríklad 30 tehotných žien stálo vonku v rade, ak by prišli na prednostné miesto naraz. 1 ďalšie miesto je zboku úradu, to je na objednávku pre všetkých, a termíny tam sú po minúte, lebo tam bude pracovať skúsený a zabehnutý tím našej MOM-ky, a tí stíhajú.
Využiť môžete aj 10 drive-thru miest (8x na letisku, 2x na Mú Ružinov).
OBJEDNAŤ SA VIETE TU: www.testovanie.ruzinov.sk