Ružinovský sekáčik – predaj a kúpa kvalitného oblečenia

18. novembra


DK Ružinov, Ružinovská 28 nedeľa od 09:00 do 15:00, 18. Novembra

Kde a kedy môžem zaplatiť registračný poplatok?
POZOR ZMENA v dátume!!
Registračný poplatok 5 eur (jeden stôl rozmer 220 x 50 cm) zaplatí predávajúci dňa 16.11.2018 (piatok) v čase od 8:00 do 21:00 hod. na infopulte v Dome kultúry Ružinov, Ružinovská 28. Predávajúci dostane doklad o zaplatení, ktorým sa následne preukáže v deň konania podujatia (18.11.2018) priamo organizátorovi.

Zóna bez peňazí
Zóna bez peňazí je zameraná na výmenu oblečenia, kabeliek, topánok a doplnkov. Návštevník/vymieňajúci Ružinovského sekáčika prinesie dve tašky do DK Ružinov v deň podujatia (18.11.2018) v čase od 7:00 do 9:00 hod. Oblečenie na výmenu do obehu musí byť kvalitné, vytriedené, čisté, voňavé a nepoškodené . Návštevník/vymieňajúci si za odmenu môže odniesť čokoľvek, čo nájde, čo potrebuje, čo sa mu páči. V Zóne bez peňazí sa neplatí za stôl a netreba sa ani registrovať. Do zóny bez peňazí je umožnený vstup len na pásku ktorú dostane návštevník/vymieňajúci od organizátora.

Mestská časť Bratislava – Ružinov a Cultus Ružinov vás pozývajú na prvý ročník Ružinovského sekáčika, ktorý sa koná v nedeľu 18. novembra 2018 v Dome kultúry Ružinov, Ružinovská 28.

Pozná ho každá fashionistka Second-hand / Sekáčik je známy svojimi jedinečnými modelmi a štýlovými kúskami, ktoré vyzerajú skvele.

Ružnovský sekáčik je projekt, v ktorom oblečeniu dávame druhú šancu, a tak si zákazníci kupujú módu s príbehom. Prehŕňanie sa v kvalitnom dámskom a pánskom oblečení má svoje čaro a poskytuje priestor nielen pre zaujímavý a výhodný nákup, ale aj pre rozhovory a stretnutia so známymi. Oblečenie z druhej ruky, ktoré sa doteraz skrývalo v šatníkoch, môže nájsť svojho nového majiteľa a byť mu na úžitok, či len tak prosto pre potešenie. Na návštevníkov čaká okrem nakupovania aj tombola. Pre rodičov s deťmi bude k dispozícií strážený detský kútik s programom a maľovaním na tvár. Ružinovský sekáčik bude otvorený pre návštevníkov od 9.00 do 15.00 hod.
Peňažný výťažok z prenájmu predajných stolov poputuje pre rodinu v núdzi v Ružinove.

Vstup na podujatie pre návštevníkov je zadarmo.

Predaja sa môžu zúčastniť výlučne predajcovia so second-hand kvalitným dámskym a pánskym oblečením, ručne vyrobeným sortimentom a domácimi výrobkami. Svoju účasť, ako aj rezerváciu predajného miesta musia predajcovia nahlásiť a to zaslaním registračného formulára do 15. novembra 2018, ktorý nájdu na www.cultusruzinov.sk alebo na agenturaamadepop@yahoo.sk, kde dostanú aj potrebné informácie k registrácii. Poplatok pre predávajúceho je 5€ za jeden stôl.

Ďalšou súčasťou Ružinovského sekáčika bude Zóna bez peňazí ktorá sa riadi heslom „PRÍĎ – PRINES kvalitné oblečenie – VYMEŇ – ODNES“. Podporuje recyklovanie a výmenu kvalitného oblečenia, ktoré ľudia už nepotrebujú. Zóna bez peňazí je zameraná na výmenu oblečenia, kabeliek, topánok a doplnkov. Návštevník/vymieňajúci Ružinovského sekáčika prinesie dve tašky vytriedeného, čistého, voňavého a nepoškodeného kvalitného oblečenia do spoločného obehu a za odmenu si môže odniesť čokoľvek, čo nájde, čo potrebuje, čo sa mu páči. V Zóne bez peňazí sa neplatí za stôl a netreba sa ani registrovať. Je potrebné, aby návštevník/vymieňajúci prišiel v deň podujatia 18.11.2018 do  DK Ružinov, Ružinovská 28 a priniesol dve tašky oblečenia na výmenu do spoločného obehu v čase od 7:00 do 9:00. Následne mu bude odovzdaná vstupenka, ktorú uplatní v deň podujatia teda 18. novembra a tak mu bude umožnený vstup do Zóny bez peňazí.

FORMULÁR K REZERVÁCII PREDAJNÉHO MIESTA (tu klikni)

INFORMÁCIE PRE PREDÁVAJÚCICH (tu klikni)