ZRUŠENÉ_RUŽINOVSKÝ LEGOLAND

29. júna


DK Ružinov, Ružinovská 28 utorok od 16:00 do 19:30, 30. Septembera

!OD 1.7.2021 JE RUŽINOVSKÝ LEGOLAND ZRUŠENÝ!

====================
Po menšej pauze je najväčšia súkromná výstava legokociek opäť sprístupnená pre návštevníkov. Nájdete tu aj nové Lego témy ako: Pán prsteňov, Lego Friends mesto, Power Miners, Lego Technic, Krotitelia duchov a mnoho iného. Celkovo sa tak môžete tešiť na viac ako 3000 Lego modelov.
Fanúšikovia legendárnej stavebnice Lego®, si budú môcť pozrieť výstavu už od 25. mája 2020 a to v Dome kultúry Ružinov na Ružinovskej 28.Usporiadatelia pripravili pre návštevníkov približne 30 rôznych tematických scénok s rytiermi, pirátmi, hrdinami zo svetov Star Wars alebo aj Pána prsteňov. Modelové Lego mesto zavedie deti do sveta dopravnej techniky, skvelých vozidiel a mnohých ďalších doplnkov. V Lego mestskej premávke sa stále niečo deje a deti tu objavia autá rôznych druhov, cesty, vlaky, lode, ale aj vrtuľníky. Vystavovať sa bude viac ako 3000 modelov vytvorených z tisícov kusov dôverne známych kociek.Návštevníkov isto poteší aj súťaž o stavebnice Lego. Výhercovia budú vyžrebovaní zo zlosovateľných lístkov na konci výstavy.

💵Vstupné pre malých i veľkých staviteľov je 3 €. Vstupenky sa dajú zakúpiť priamo na mieste.
⏱Otváracie hodiny výstavy:
utorok od 16.00 h – 19.30 h
štvrtok od 16.00 h – 19.30 hPodujatie pre vás pripravili mestská časť Bratislava-Ružinov a CULTUS Ružinov v spolupráci s World of Bricks.
=====================
⚠OPATRENIA
✅noste rúško
✅používajte dezinfekciu
✅zákaz konzumovať pokrmy a nápoje
✅zákaz podávania rúk
✅dodržujte odstup 2m (neplatí pre príbuzné osoby)
✅ spolu max 15 návštevníkov