PODUJATIE ZRUŠENÉ!! – Ružinovský komunitný jarmok

30. mája


Dulovo námestie štvrtok o 14:00

Milí susedia, Ružinovčania,

dnes sa mal konať na Dulovom námestí dlho očakávaný Ružinovský komunitný jarmok. Avšak, ako môžete vidieť, vonku stále prší a prší😏💦. Do poslednej chvíle sme čakali, že sa počasie zlepší. Žiaľ, prírodným živlom nerozkážeme. Preto ďakujeme za podporu a záujem obyvateľom z okolia Dulovho námestia a veríme, že sa vidíme na “Duláku” na jeseň 😉👍.

Ružinovský komunitný jarmok sa bude konať najbližšie už 20. júna 2019 na Trnávke😃.

__________________________________________________________________
V štvrtok 30. mája sa po prvýkrát uskutoční Ružinovský komunitný jarmok. Okrem stánkov s jedlom a programom sa na jarmoku odprezentujú aj predajcovia z Ružinova s vlastnoručnými výrobkami.

Mestská časť Bratislava – Ružinov a Cultus Ružinov pozývajú všetkých priaznivcom komunitných podujatí na prvú z mnohých Ružinovských jarmokov v Ružinove.

Cieľom Ružinovského komunitného jarmoku je predstaviť lokalitu danej štvrti v Ružinove cez jej obyvateľov, umelcov a predajcov.

Na jarmoku si každý nájde to svoje. Organizátori vybrali pestrý výber predajcov z Ružinova ktorý si pre vás pripravili domáce šperky, háčkované hračky, eko domáce výrobky a iné. Všetky mlsné jazýčky sa môžu tešiť na Street Food Park, v ktorom nájdu jedlá od lokálnych predajcov ako aj domáce zákusky, pečivo a víno.

Program:
14:00 – DJ Rišo zo Žužulety
16:00 – 18:00 Tvorivé dielničky
16:30 – 17:00 Dobrodružstvá macka Lacka
17:00 – 17:15 Kvetinová tancovačka s Kvetinovou vílou
17:30 – 18:30 Ľudová hudba Leoša Farkaša
19:00 – 20:00 Blue Zodiac

Ružinovský komunitný jarmok bude v štandarde zero waste teda život bez odpadu. Pripravené budú recyklačné stanice a kompostovateľný riad. Na jarmoku je zakázané používanie plastových riadov, pohárov a príborov, všetko sa poctivo triedi a kompostuje.

Ružinovský komunitný jarmok sa koná vo štvrtok 30. mája 2019 na Dulovom námestí od 14:00 do 20:00.

Viac informácií nájdete na webe cultusruzinov.sk a na Facebooku Cultus Ružinov.