Ružinovský komunitný jarmok – Dulovo námestie

03. októbra


Dulovo námestie, Ružinov štvrtok od 14:00 do 20:00, 03. Októbra

PROGRAM

14:00 Otvorenie podujatia
14:00 – 15:30 DJ Brcho
15:30 – 18:00 Tvorivé dielničky s medvedicou
16:30 – 17:00 Dobrodružstvá macka Lacka – interaktívne divadielko
17:00 – 20:00 DJ Brcho
20:00 Ukončenie podujatia

Počas celého podujatia sa môžete tešiť na nafukovacie atrakcie, maľovanie na tvár, stánok s občerstvením od Apollo Hotel a vlastnoručne vyrobené výrobky.
_____________________________________
Na Dulovo námestie v Ružinove opäť zavíta Ružinovský komunitný jarmok so skvelou zábavou a vlastnoručnými výrobkami od lokálnych predajcov.

K jeseni neodmysliteľne patria jarmoky, ktoré sa každoročne konajú v mnohých slovenských mestách a obciach. Ten Ružinovský sa bude konať už 3. októbra, ktorého súčasťou budú stánky s občerstvením a domáce výrobky. V programe sú zahrnuté hudobné a tanečné vystúpenia, tvorivé dielne, maľovanie na tvár, detské divadielko, nafukovacie atrakcie, DJ Brcho ale i diskotéka s Dancy Shake.

Návštevníci jarmoku sa môžu tešiť na pestrú ponuku vlastnoručne vyrobených výrobkov od lokálnych predajcov z Ružinova ako napríklad detské oblečenie, háčkované hračky, šperky z minerálov a polodrahokamov, handmade tričká, výrobky z farebného skla, pletené košíky, domáci med, prírodná kozmetika alebo obľúbene domáce víno od Milovín a ďalšie.

Ružinovský komunitný jarmok bude vo štvrtok 3. októbra od 14:00 do 20:00 na Nivách, Dulovo námestie.

Predaja sa môžu zúčastniť zadarmo výlučne predajcovia z Ružinova s vlastnoručne vyrobeným sortimentom a domácimi výrobkami. Svoj záujem o predaj výrobkov na podujatí musia predajcovia nahlásiť a to zaslaním vyplnenej online prihlášky do 30. septembra 2019.

MIESTO PODUJATIA➡ https://goo.gl/maps/sSz66QtULFxKh66X8

Podujatie pripravili: Mestská časť Bratislava – Ružinov, Cultus Ružinov a Dancy Shake