Ružinovský detský karneval

02. februára


DK Ružinov, Ružinovská 28 nedeľa od 15:00 do 18:00, 02. Februáa

PROGRAM

FOYER
15:00 Otvorenie detského karnevalu
15:00 Fifo a Vierka
15:30 Detská diskotéka
16:00 Dancy Shake – Škola princezien a rytierov
16:30 Fifo a Vierka
17:30 Vyhodnotenie najkrajších vlastnoručne vyrobených masiek

VEĽKÁ SÁLA
15:30 Robotrons
16:30 Robotrons
17:00 Fotenie s Robotrons

MALÁ SÁLA
15:30 Divadlo Fí
16:30 Divadlo Fí

MODERUJE MATEJ METT MARTINČEK

SPRIEVODNÉ PODUJATIA
tvorivé dielne, herná zóna pre najmenších, fotokútik, skákací hrad a maľovanie na tvár


Dom kultúry v Ružinove sa už čoskoro zaplní maskami. Pre milovníkov fašiangov a dobrej zábavy sa chystá lákavé podujatie.

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov pripravili pre všetky deti Ružinovský detský karneval, ktorý sa koná 2. februára od 15:00 v Dome kultúry v Ružinove.

Súčasťou karnevalu bude herná zóna pre najmenších, v ktorej sa dievčatá môžu zahrať s najnovšími Barbie bábikami na špeciálnych ružových vankúšoch. Chlapci si budú môcť postaviť najdlhšiu autodráhu Hot Wheels a zahrať sa s “angličákmi”. Ďalej sa návštevníci môžu tešiť na skákací hrad, maľovanie na tvár, tvorivé dielne a fotokútik.

Pre budúcich chrabrých rytierov alebo vznešené princezné sme pripravili akadémiu s DANCY SHAKE, na ktorej si povieme všetko to, čo by správny rytier a princezná mali vedieť 👸🤴.

Vrcholom programu bude technologická show nového formátu Robotrons – Železný anjeli Galaxie, v ktorom sa predvedú 2,5 metrový transformeri. Pripravené bude aj interaktívne divadlo Fifo a Vierka s piesňami pre deti a predstavenie v podaní Divadlo FÍ.

Počas podujatia prebehne aj súťaž o najkrajšiu doma vyrobenú masku, hodnotiť sa bude nápaditosť a fantázia. Najlepšie masky budú odmenené darčekmi.

Moderátorom podujatia bude zabávač Matej Mett Martinček

Vstup na podujatie je zadarmo iba na vstupenku.

Vstupenky na podujatie si môže zadarmo vyzdvihnúť každý obyvateľ s trvalým bydliskom v Ružinove na recepcii v DK Ružinov, Ružinovská 28, každý deň od 24. januára 2020 od 7:00 do 22:00 hod. Kapacita obmedzená. V prípade, ak sa nemôžete zúčastniť podujatia, prosíme o vrátenie vstupenky na recepciu DK Ružinov.