Ružinovské kino pre seniorov | Vianoce a spol

16. decembra


SD Nivy, Súťažná 18 pondelok o 14:00

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov vás v spolupráci s Kino Nostalgia pozývajú na podujatie Ružinovské kino pre seniorov, ktoré sa koná 16. decembra o 14:00 v Spoločenskom dome Nivy, Súťažná 18 v Kine Nostalgia. Vstupné ZADARMO až do naplnenia kapacity sály.
 
Vianoce a spol. | komédia | Francúzsko, 2017, 99 min.
 
Čo sa stane, keď tesne pred Štedrým večerom príde Santa naraz o škriatkov pripravujúcich darčeky? Všetci totiž naraz záhadne ochorejú. Je to totálna katastrofa, ktorú musí Santa zachrániť neplánovaným výletom pre lieky až na zem, kde na neho číhajú nečakané prekážky, hlavne v podobe nič nechápajúcich ľudí… Vo francúzskej rodinnej komédii Vianoce a spol. sa v hlavnej úlohe predstaví sám režisér a herec Alain Chabat (Asterix a Obelix, …) a podporí ho medzi inými napríklad i Audrey Tautou (Amélia z Montmartru, …)
 
Réžia: Alain Chabat
Scenár: Alain Chabat
Hudba: Matthieu Gonet
Hrajú: Alain Chabat, Pio Marmaï, Bruno Sanches, Golshifteh Farahani, Audrey Tautou, Grégoire Ludig, Jean-Pierre Bacri, Mark Grosy, Kyan Khojandi, Patrick Timsit, Thomas Vandenberghe, Foued Nabba, Nicolas Lumbreras
PARKOVANIE
 
Od 1. decembra 2019 bude v 500 bytoch teda v okolí SD Nivy regulované parkovanie. V tejto zóne budú môcť zaparkovať len obyvatelia týchto bytov. Pre návštevníkov podujatí v SD Nivy je sprístupnené nonstop bezplatné parkovisko na Bazovej ulici – Technické závody.
 

MAPA PARKOVISKA➡https://row.sk/fqWQW