ZRUŠENÉ_RUŽINOVSKÉ KINO PRE SENIOROV I ŽELEZNÁ LADY

14. septembra


SD Nivy, Súťažná 18 pondelok o 14:00

RUŠÍME SEPTEMBROVÉ PODUJATIA PRE SENIOROV

Z dôvodu prevencie pred novým koronavírusom a v súlade s odporúčaniami Regionálneho úradu verejného zdravotníctva ako i MČ Bratislava-Ružinov, rušíme plánované septembrové podujatia, určené pre seniorov:

09.9. / Tvorivé dielne pre seniorov / DK Ružinov
16.9. / Koncert pre seniorov / DK Ružinov
18.9. / Ružinovská tančiareň / DK Ružinov
30.9. / Jubilanti 2020 / DK Ružinov
14.9. / Filmové premietanie pre seniorov / SD Nivy

– pravidelné cvičenia pre seniorov v DK Ružinov, SD Nivy a SD Prievoz
=======================

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov vás v spolupráci s Kino Nostalgia pozývajú na podujatie RUŽINOVSKÉ KINO PRE SENIOROV, ktoré sa koná 14. septembra o 14:00 v Spoločenskom dome Nivy, Súťažná 18 v Kine Nostalgia.

Železná lady I životopisná dráma I GB/FR, 2011, 100 min.

Margaret Thatcherová, neobyčajná a všestranná žena, ktorá dokázala, že vysoká politika nie je len výsadou mužov, sa ako prvá žena stala premiérkou Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska. Svojim nekompromisným prístupom k politickému, ale aj osobnému životu, získala prezývku Železná lady. Film ukazuje Margarétin jedenásťročné pôsobenie v pozícii predsedníčky britskej vlády, jej neústupnosť a rozhodnosť, ale aj to, akú cenu zaplatila za politický vplyv a moc.

Réžia: Phyllida Lloyd
Scenár: Abi Morgan
Hudba: Thomas Newman
Hrajú: Meryl Streep , Jim Broadbent , Alexandra Roach , Anthony Head , Richard E. Grant , Olivia Colman , Roger Allam , Julian Wadham , Harry Lloyd , Nicholas Farrell , Iain Glen

Vstupné ZADARMO až do naplnenia kapacity sály.

TRAILER: