Ružinovské KINO pre seniorov – Bezva ženská na krku

14. januára


SD Nivy, Súťažná 18 pondelok o 14:00

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov vás v spolupráci s Kino Nostalgia pozývajú na podujatie RUŽINOVSKÉ KINO PRE SENIOROV, ktoré sa koná vždy o 14:00 v Spoločenskom dome Nivy, Súťažná 18, v Kine Nostalgia. Vstup ZADARMO.

PROGRAM:
14.1.2019 / po / 14:00
BEZVA ŽENSKÁ NA KRKU. ČR, 2016, 97 min.
„Je to film o láske, ktorá môže ľuďom pomôcť. Hlavne ľuďom, ktorí už stratili chuť, odvahu aj silu veriť, že by mohli byť ešte v živote šťastní. Vďaka náhodnému, takmer osudovému stretnutiu, přežiju Eliška s Božíčkom najšťastnejší kus svojho života, a to práve vtedy, keď už to ani jeden z nich nečakal. Láska nie je abstraktný pojem, je strašne silná,“ hovorí Ondrej Vetchý o hlavnej téme filmu.

18.2.2019 / po / 14:00
SRDEČNE VÁS VÍTAME, Fr./Belg., 2017, 92 min., titulky
Po úspešnej multi-kulti komédii „Čo sme komu urobili?“ prichádza do kín ďalšia pomerne nekorektná komédia režiséra Philippa de Chauverona – a v hlavnej úlohe opäť žiari Christian Clavier. Tentoraz ako slávny spisovateľ Jean-Etienne Fougerole, ktorý aby svetu dokázal svoju ústretovosť k potrebám celého sveta, verejne v televíznej debate vyzve akúkoľvek rómsku rodinu k spoločnému spolužitiu u nich doma. Stačí, keď zazvonia pri bráne jeho sídla …

Miesto:
Spoločenský dom Nivy, Súťažná 18

Vstupné:
ZADARMO