Ružinovské kino pre seniorov

18. novembra


SD Nivy, Súťažná 18 pondelok o 14:00

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov vás v spolupráci s Kino Nostalgia pozývajú na podujatie RUŽINOVSKÉ KINO PRE SENIOROV, ktoré sa koná 18. novembra o 14:00 v Spoločenskom dome Nivy, Súťažná 18 v Kine Nostalgia. Vstupné ZADARMO až do naplnenia kapacity sály.
 
Teória všetkého | romantická dráma | Veľká Británia, 2014, 123 min.
 
Životný príbeh geniálneho vedca Stephena Hawkinga, ktorý mal celý život pred sebou, keď o neho takmer prišiel. Romantická dráma o pozoruhodnom živote jedného z najväčších géniov súčasnosti, ktorý ako jeden z mála rozumel zákonitostiam vesmíru a pritom jeho samého zachránila „obyčajná“ láska, prináša vnímavý pohľad na vzťah medzi známym fyzikom a jeho ženou. Tvorcovia oceňovaného filmu sa rozhodli využiť príbeh Stephena Hawkinga a priblížiť nám jeho cestu životom – veď nestáva sa každý deň, aby sa geniálny mozog ukrýval v chorobou pokrčenom tele a jeho hlas bol iba generovaný počítačom.
 
Réžia: James Marsh
Scenár: Anthony McCarten
Hudba: Jóhann Jóhannsson
Hrajú: Eddie Redmayne, Felicity Jones, Emily Watson, Harry Lloyd, David Thewlis, Charlie Cox, Charlotte Hope, Adam Godley, Lesley Manville, Maxine Peake, Hugh O’Brien, Karol Steele, Scott Plumridge, Simon McBurney, Christian McKay, Gruffudd Glyn, Kenton Hall, Georg Nikoloff, Richard Cunningham, Victoria Emslie, Martyn Mayger, Traci McWai
 
TRAILER:
https://www.youtube.com/watch?v=d-A6PsNDpcE
PARKOVANIE

Od 1. decembra 2019 bude v 500 bytoch teda v okolí SD Nivy regulované parkovanie. V tejto zóne budú môcť zaparkovať len obyvatelia týchto bytov. Pre návštevníkov podujatí v SD Nivy je sprístupnené nonstop bezplatné parkovisko na Bazovej ulici – Technické závody.

MAPA PARKOVISKAhttps://row.sk/fqWQW