Ružinovské KINO pre seniorov

15. októbra


SD Nivy, Súťažná 18 pondelok o 14:00

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov vás v spolupráci s Kino Nostalgia pozývajú na podujatie RUŽINOVSKÉ KINO PRE SENIOROV, ktoré sa koná vždy o 14:00 v Spoločenskom dome Nivy, Súťažná 18 v Kine Nostalgia. Vstup ZADARMO.

PROGRAM:
17.09.2018 50/50
Dvadsaťpäťročný Adam žije obyčajným životom so svojou priateľkou a prácou. To však len do chvíle, kým ho nezasiahne správa, že má rakovinu. Nečakejte však dojemnú drámu, ale skôr komédiu o tom, ako sa hlavný hrdina a jeho okolie s touto správou vysporiada a o tom, ako so svojou zákernou bojuje. Adamove šance na uzdravenie sú 50 na 50.

15.10.2018 HORE ZA LÁSKOU
Romantická komédia o tom, že láska nepozná hranice a v prípade 1,5 metrového Jeana Dujardina – ani výšku. Diane (Virginie Efira) je krásna žena, pracuje v renomovanej právnickej firme, má zmysel pre humor – je jednoducho ženou za ktorou sa otočí každý chlap. Diane však práve prešla nešťastným manželstvom končiacim rozvodom, ale je znova pripravená nájsť muža svojich snov. Raz večer Diane zazvoní domáci telefón a príjme hovor od neznámeho Alexandra (Jean Dujardin), tajomného muža, ktorý práve našiel jej mobil. Alexander je zdvorilý, šarmantný a vtipný a – bohatý. Už počas telefónneho rozhovoru medzi nimi preskočí iskra a takmer okamžite si dohodnú rande. Diane podľahne čaru Alexandrovho hlasu a sníva o tom, ako asi vyzerá v skutočnosti. Ako to už ale býva, predstavy sú niekedy lepšie než skutočnosť a ich stretnutie nedopadne úplne podľa Dianinho očakávania.

Miesto:
Spoločenský dom Nivy, Súťažná 18

Vstupné:
ZADARMO