Ružinovské detské kino – Robinson Crusoe

28. septembra


SD Nivy, Súťažná 18 sobota o 16:00

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov vás v spolupráci s Kino Nostalgia pozývajú na podujatie RUŽINOVSKÉ DETSKÉ KINO, ktoré sa koná 28. septembra o 16:00 v Spoločenskom dome Nivy, Súťažná 18 v Kine Nostalgia. Vstupné ZADARMO až do naplnenia kapacity sály.

Robinson Crusoe: Na ostrove zvierat I animovaná rozprávka I Fr., 2016, 86 min.

Animované rodinné dobrodružstvo ponúka pravdivý príbeh Robinsona Crusoe a jeho najvernejšieho priateľa – papagája Utorka. Na malom exotickom ostrove žije priateľský papagáj Utorok v spoločnosti svojich zvieracích priateľov. Utorok celý život sníva, že bude objavovať svet. Po strašnej búrke nájde Utorok na pláži stvorenie, ktoré nikdy nevidel: človeka menom Robinson Crusoe. Utorok veľmi rýchlo pochopí, že tento dvojnohý tvor by mohol byť jeho šancou dostať sa z ostrova preč. Rovnako tak Robinson zistí, že aby prežil na neobývanom ostrove, musí využiť pomoc bystrého papagája a jeho zvieracích kamarátov.

Réžia: Vincent Kesteloot, Ben Stassen
Scenár: Domonic Paris, Graham Welldon
Hudba: Aleš Březina
Hrajú: Ilka Bessin, Dieter Hallervorden, Matthias Schweighöfer, Aylin Tezel, Kaya Yanar, Jesco Wirthgen, Bert Franzke, Jan Makino, Gerald Schaale, François Smesny

TRAILER: