ZRUŠENÉ_RUŽINOVSKÉ DETSKÉ KINO I SUPER MAZNÁČIKOVIA

24. októbra


SD Nivy, Súťažná 18 sobota o 16:00

KULTÚRA V RUŽINOVE

Milí priatelia a priaznivci kultúry,

ako ste sa už isto dozvedeli z médií, nové opatrenia týkajúce sa COVID-19 nám neumožňujú pre vás zorganizovať pripravované podujatia na mesiac október. Všetky podujatia organizované Cultus Ružinov sú preto od utorka 13.10.2020 ZRUŠENÉ a to až do odvolania .

Pevne veríme, že sa nám spoločne podarí zvládnuť túto neľahkú situáciu čo najskôr. V súčasnej dobe je zdravie to najcennejšie, čo máme, tak si ho prosím všetci chráňme 💝.

Už teraz intenzívne premýšľame nad tým, aby sme kultúru v Ružinove udržali pri živote a i napriek opatreniam ju opäť priniesli k vám ✌️😉.

Sledujte nás i naďalej na našej FB a web stránke cultusruzinov.sk 🖥
====================================

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov vás v spolupráci s Kino Nostalgia pozývajú na podujatie RUŽINOVSKÉ DETSKÉ KINO, ktoré sa koná 24. októbra o 16:00 v Spoločenskom dome Nivy, Súťažná 18 v Kine Nostalgia.

Super maznáčikovia I animovaná komédia I Nemecko, Čína, GB, 2019 , 93 min.

Animovaná dobrodružná komédia o statočných zvieratkách sa odohráva v jednom malom pokojnom mestečku, kde jedného dňa nastane chaos. Starosta mesta sa totiž rozhodol vyhnať z neho všetkých živých obyvateľov, ktorých chce nahradiť robotmi. Túži aby sa mestečko stalo mestom robotov a bolo celé automatizované. Nahradiť zvieratká automatmi sa mu zdá ako dobrý nápad. Domáci maznáčikovia však tento nápad neschvaľujú. Preto spoja sily aj tie zvieratká, ktoré inak na seba len štekajú a zazerajú. Začnú svoj boj proti nezmyslenému nápadu starostu. Po vedením túlavého psa Rogera a rozmaznanej mačky Belle sa spoja a púšťajú do dobrodružstiev, aby obhájili svoje domovy…

Réžia: Reinhard Klooss
Scenár: Reinhard Klooss
Hrajú: Natalie Dormer , Eddie Marsan , Jeff Burrell , Harvey Friedman , Bryan Larkin

Vstupné ZADARMO iba v rúšku. Kapacita obmedzená do 50 ľudí.

TRAILER: