Ružinovské detské KINO

29. septembra


SD Nivy, Súťažná 18 sobota o 16:00

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov vás v spolupráci s Kino Nostalgia pozývajú na podujatie RUŽINOVSKÉ DETSKÉ KINO, ktoré sa koná vždy o 16:00 v Spoločenskom dome Nivy, Súťažná 18 v Kine Nostalgia. Vstup ZADARMO.

PROGRAM:
29.09.2018 ZACHRÁŇTE WILLYHO
Milý a dojemný príbeh priateľstva chlapca a veľryby. Keď sa chlapec dozvie, aký nešťastný osud jeho priateľa čaká, vymyslí vlastný plán, aby Willyho vrátil do jeho prirodzeného domova. Zachraňte Willyho je považovaný za jeden z najlepších rodinných filmov 90-tych rokov.

27.10.2018 PRÍBEHY PEPKA NÁMORNÍKA
Vedeli ste, že Pepek je otcom? A vy sa teraz môžete pripojiť k rodinnej zábave v 8 skvelých kreslených filmoch. Vo veselom výročí pán a pani Námorníkoví znovu prežijú deň, keď sa skoro nezosobášili. Poopdeck Pappy a rodokmeň hovoria o tom, ako sa Pepkov ocko rozčuľuje kvôli kostlivcom z rodinnej minulosti. Junior má potom prácu a pri jednaní s Blutovým násilnickým synáčikom jej má až nad hlavu. A konečne, Džin junior je čarovná lahôdka…o premárnených prianiach a užitočných životných lekciách. Pepek je tým, čím je: námorníkom a otcom rodiny!

Miesto:
Spoločenský dom Nivy, Súťažná 18

Vstupné:
ZADARMO