RUŽINOVSKÉ DETSKÉ KINO

25. novembra


SD Nivy, Súťažná 18 sobota o 16:00

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov vás pozývajú na podujatie RUŽINOVSKÉ DETSKÉ KINO, ktoré sa uskutoční v sobotu 25. 11. 2017 o 16.00 h v Spoločenskom dome Nivy.

Popis podujatia:
RÍŠA HRAČIEK

Vitajte v najmagickejšom a najbáječnejšom mieste na svete – v Ríši hračiek Pána Magoria. Musíte ale pristúpiť na isté pravidlá hry a veriť všetkému, čo vidíte. Predavačka Molly (Natalie Portman) a jej 243-ročný excentrický šéf Pán Magorium (Dustin Hoffman) kraľujú magickému hračkárstve, kde hračky žijú svojím životom a prežívajú vlastné príbehy … Zlom nastane v okamihu, keď sa Pán Magorium rozhodne prenechať Molly svoj dobre zabehnutý obchod. Ako mávnutím čarovného prútika sa v tejto rozprávkovej ríši začnú diať pozoruhodné veci. Hlavné úlohy zveril režisér Zach Helm skúsenému a charizmatickému Dustin Hoffman, s ktorým už spolupracoval na filme Horšie to už nebude (Stranger Than Fiction) a vynikajúcej Natalii Portman.

Dátum:
25. 11. 2017

Miesto:
Spoločenský dom Nivy, Súťažná 18,

Hrajú:
Režie: Zach Helm
Scénář: Zach Helm
Kamera: Roman Osin
Hudba: Alexandre Desplat, Aaron Zigman
Hrají: Natalie Portman, Dustin Hoffman, Zach Mills, Jason Bateman, Marcia Bennett, Kiele Sanchez, Mike Realba, Rebecca Northan, Austin Macdonald, David Collins, Ted Ludzik, Dylan Authors

Dĺžka predstavenia:
94 min

Vstupné:
ZADARMO pre rodiny s deťmi z Ružinova