Ružinovské detské kino

30. novembra


SD Nivy, Súťažná 18 sobota o 16:00

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov vás v spolupráci s Kino Nostalgia pozývajú na podujatie RUŽINOVSKÉ DETSKÉ KINO, ktoré sa koná 30. novembra o 16:00 v Spoločenskom dome Nivy, Súťažná 18 v Kine Nostalgia. Vstupné ZADARMO až do naplnenia kapacity sály.
 
Mimoni | animovaná rozprávka | USA, 2015, 92 min.
 
V animovanej komédii pre deti i dospelých zažijú zábavní žltí mužíčkovia z rozprávky „Ja, zloduch“ veľké dobrodružstvo, pri ktorom budú hľadať najväčšieho a najhoršieho zloducha. Úlohou Mimoňov je totiž slúžiť zlým pánom, no to sa im veľmi nedarí. Títo dobráci od kosti to skúšali s faraónom, tyranousaurom, Drakulom i Napoleonom, no ani jedného nedokázali udržať dlho pri živote. Desiatky Mimoňov tak zostali bez zmyslu života, až kým si traja z nich nepovedali, že nájdu nového pána. A tak sa začína dobrodružná výprava Kevina, Stuarta a Boba, ktorí vyrazia do sveta, aby všetkým svojim kamarátom vrátili zmysel života.
 
Réžia: Kyle Balda, Pierre Coffin
Scenár: Brian Lynch
Hudba: Heitor Pereira
Hrajú: Sandra Bullock, Jon Hamm, Michael Keaton, Allison Janney, Katy Mixon, Steve Coogan, Pierre Coffin, Chris Renaud, Steve Carell, Hirojuki Sanada, Geoffrey Rush, Robin Rose Singer, Paul Thornley, Ava Acres, John Cygan, Tara Strongt
 
TRAILER:
https://www.youtube.com/watch?v=CrpacCP_w4s
PARKOVANIE

Od 1. decembra 2019 bude v 500 bytoch teda v okolí SD Nivy regulované parkovanie. V tejto zóne budú môcť zaparkovať len obyvatelia týchto bytov. Pre návštevníkov podujatí v SD Nivy je sprístupnené nonstop bezplatné parkovisko na Bazovej ulici – Technické závody.

MAPA PARKOVISKAhttps://row.sk/fqWQW