RUŽINOVSKÁ LÝRA 2017

03. decembra


SD Nivy nedeľa o 19:00

Mestská časť Bratislava – Ružinov a Cultus Ružinov aj tento rok hľadajú tých najlepších skladateľov a textárov z Bratislavského kraja. Víťazná pieseň získa publicitu a mediálnu podporu v rozhlase RTVS.

Ružinovská lýra, to je jedinečná súťaž autorských piesní, ktorá dáva príležitosť mladým ľuďom zviditeľniť svoju tvorbu medzi širokým publikom, ako aj zahrať si v doprovode Orchestra Gustava Broma. Jediný festival pôvodnej tvorby v Bratislavskom kraji otvorí svoje brány vo veľkom finálovom kole dňa 3. decembra 2017 o 19.00 h v SD Nivy.

Počas finálového večera prebehne hlasovanie o cenu diváka, kde diváci rozhodnú o tom svojom najlepšom. Výherca získa poukážku v hodnote 300 € do nákupného centra AVION Shopping Park.

Interpreti môžu zasielať súťažnú pieseň spolu s prihláškou a textom piesne do 10. novembra 2017 na email cultus@cultusruzinov.sk.

POZOR PREDĹŽENIE TERMÍNU – interpreti môžu zasielať súťažnú pieseň spolu s prihláškou a textom piesne do 17. novembra 2017

PRIHLÁŠKA tu: Prihláška

Každá pieseň musí spĺňať viacero podmienok:

  1. hudba a text musí byť autorská
  2. pred súťažou nezverejnená
  3. text musí byť v slovenskom jazyku

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE tu: Štatút – Ružinovská lýra 2017

Všetky zaslané piesne a texty budú posúdené odbornou komisiou, ktorá vyberie 10 finálových piesní. Výsledky budú zverejnené 21. novembra 2017.

Viac informácií na FB EVENT

📢VSTUP ZADARMO📢

lyra_1200x628