ZRUŠENÉ_ROZPRÁVKÁREŇ

13. októbra


SD Prievoz, Kaštieľska 30 utorok o 17:00

KULTÚRA V RUŽINOVE

Milí priatelia a priaznivci kultúry,

ako ste sa už isto dozvedeli z médií, nové opatrenia týkajúce sa COVID-19 nám neumožňujú pre vás zorganizovať pripravované podujatia na mesiac október. Všetky podujatia organizované Cultus Ružinov sú preto od utorka 13.10.2020 ZRUŠENÉ a to až do odvolania .

Pevne veríme, že sa nám spoločne podarí zvládnuť túto neľahkú situáciu čo najskôr. V súčasnej dobe je zdravie to najcennejšie, čo máme, tak si ho prosím všetci chráňme 💝.

Už teraz intenzívne premýšľame nad tým, aby sme kultúru v Ružinove udržali pri živote a i napriek opatreniam ju opäť priniesli k vám ✌️😉.

Sledujte nás i naďalej na našej FB a web stránke cultusruzinov.sk 🖥🖱
=========================================

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov vás pozývajú na podujatie ROZPRÁVKÁREŇ, ktoré sa koná v Spoločenskom dome Prievoz, Kaštieľska 30. Predvečerné živé čítanie pre deti z rozprávkových knižiek s dobrým koncom, kde je dobro odmenené a zlo potrestané. Rozprávka uja rozprávkára bude odpočinkom pre malých i veľkých. Prečítanú rozprávočku umocníme ďalšími tvorivými aktivitami a dáme priestor fantázii a predstavivosti na tvorivých dielničkách v téme čítanej rozprávky.

Čitárnička sa uskutoční:
06. október 2020 o 17:00 I Ťahal dedko repku
13. október 2020 o 17:00 I Pampúšik
20. október 2020 o 17:00 I O slncovom dievčatku
27. október 2020 o 17:00 I O smolíčkovi

Prihlásiť sa môžete na dana.plaskova@cultusruzinov.sk Kapacita obmedzená a to do 50 ľudí. Vstupné zadarmo iba v rúšku.