Prievozské tvorivé dielne

21. septembra


SD Prievoz, Kaštieľská 30 piatok o 17:00

PRIEVOZSKÉ TVORIVÉ DIELNE A HRY PRE MALÝCH AJ VEĽKÝCH

Obľúbené dielničky sú späť! Aj v mesiaci september a október si Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov pripravili pre malých aj veľkých už tradičné tvorivé dielne, na ktorých môžu popustiť uzdu svojej fantázii a kreativite. Tvorivé dielne budú prebiehať v Spoločenskom dome Prievoz, Kaštieľska 30 . VSTUP ZADARMO

ZÁZRAKY Z PAPIERA 07. september o 17:00
Tvorivé popoludnie pre malých aj veľkých umelcov, ukážeme si, ako sa dá z recyklovaného papiera vykúzliť drobná hračka, či užitočná pomôcka na pracovný stôl a nájdeme odloženým veciam krásne nové využitie. Podujatie je zamerané na spoločné tvorenie rodičov a detí, náročnosť je prispôsobená vekovým kategóriám detí od 3-7r. a od 7-12r. a rovnako i hravým dospelým.

JESEŇ V OKNE 21. september o 17:00
Jesenná príroda sama vyčaruje prekrásne prírodné výtvory, preto využijeme tvorivé popoludnie pre deti i dospelých a zhotovíme si
originálnu jesennú ozdobu do okna z farebných listov, drievok a z iných pokladov, aby sme sa naučili vnímať krásu prírodných materiálov a jesennej farebnosti. Podujatie je zamerané na spoločné tvorenie rodičov a detí, náročnosť je prispôsobená vekovým kategóriám detí 3-7r. a 7-12r a rovnako i hravým dospelým.

TEKVIČKOVÉ SLÁVNOSTI 11. október o 15:00
Tradičné komunitné podujatie spojené s výstavou dopestovaných plodov prievozských a ružinovských záhradkárov,
ukážkami kuchárskej šikovnosti pečenia a varenia z tekvíc,
doplnená kultúrnym programom detí z folklórneho súboru Trávniček,
spojené s tvorivými dielničkami pre deti aj rodičov – rôznymi technikami lepenia a zdobenia si vyrobíme svoju vlastnú tekvičku.

STRAŠKOVIA A NETOPIERIKY 19. október o 17:00
Tvorivé popoludnie pre malých aj veľkých, ktorí sa neboja práce s
gázou, vrecovinou, s hodvábnym papierom, nožničkami a lepidlom,
odmenou za šikovnosť a tvorivosť budú malí lietajúci kamaráti, ktorých sa netreba báť:-). Podujatie je zamerané na spoločné tvorenie rodičov a detí, náročnosť je prispôsobená vekovým kategóriám detí od 3-7r. a od 7-12r a rovnako i hravým dospelým.

PLES STRAŠIDIELOK 9. november o 17:00
Zábavné popoludnie v maskách, plné tanca, hier a tajomných úloh
spojené s tvorivými dielničkami, podujatie je určené pre deti aj rodičov.

Prihlásiť sa môžete na dana.plaskova@cultusruzinov.sk
Kapacita obmedzená

Vstup zadarmo