ZRUŠENÉ_PRIEVOZSKÉ TVORIVÉ DIELNE

28. októbra


SD Prievoz, Kaštieľska 30 streda o 17:00

KULTÚRA V RUŽINOVE

Milí priatelia a priaznivci kultúry,

ako ste sa už isto dozvedeli z médií, nové opatrenia týkajúce sa COVID-19 nám neumožňujú pre vás zorganizovať pripravované podujatia na mesiac október. Všetky podujatia organizované Cultus Ružinov sú preto od utorka 13.10.2020 ZRUŠENÉ a to až do odvolania .

Pevne veríme, že sa nám spoločne podarí zvládnuť túto neľahkú situáciu čo najskôr. V súčasnej dobe je zdravie to najcennejšie, čo máme, tak si ho prosím všetci chráňme 💝.

Už teraz intenzívne premýšľame nad tým, aby sme kultúru v Ružinove udržali pri živote a i napriek opatreniam ju opäť priniesli k vám ✌️😉.

Sledujte nás i naďalej na našej FB a web stránke cultusruzinov.sk 🖥🖱
===========================

Pre všetkých kreatívnych Ružinovčanov si Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov pripravili už tradičné PRIEVOZSKÉ TVORIVÉ DIELNE. Tvorivé dielne budú prebiehať 28. októbra 2020 o 17.00 v Spoločenskom dome Prievoz, Kaštieľska 30.

Tvorivé dielničky pre deti a ich rodičov a starých rodičov, vytvoríme si spolu kúzelné svetielka do jesennej nepohody. V prípade priaznivého počasia bude podujatie ukončené sprievodom s vlastnoručne vyrobeným lampiónom.
Prihlásenie do 26.10.2020 na: dana.plaskova@cultusruzinov.sk.
Kapacita obmedzená do 50 ľudí.
 
Vstupné zadarmo iba v rúšku.