ZRUŠENÉ I PI ČAJ, MILÁČIK!

23. septembra


DK Ružinov, Ružinovská 28 streda o 19:00

PI ČAJ, MILÁČIK! – ZRUŠENÉ

Milí priatelia!
Vzhľadom na aktuálnu situáciu koronavírusu na Slovensku, na platné hygienické a protiepidemiologické opatrenia vydané zodpovednými štátnymi orgánmi, vedenie Divadla komédie bolo prinútené ZRUŠIŤ všetky predpremiéry a premiéry novej inscenácie komédie PI ČAJ, MILÁČIK!, ktoré sa mali uskutočniť v dňoch 23., a 24. septembra 2020 o 19:00 hod. v Dome kultúry Ružinov v Bratislave, v rámci Hodového septembra v Ružinove.

Prosím, bezplatné vstupenky, ktoré ste si už vyzdvihli v DK Ružinov na 23. a 24. septembra si prosím odložte. Včas oznámime nové náhradné termíny, kedy sa premiéry v Dome kultúry Ružinov v Bratislave uskutočnia.

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu a ďakujeme za pochopenie 💞.

Cultus Ružinov a Divadlo komédie


=========================

Premiéru brilantnej francúzskej komédie si budú môcť Ružinovčania vychutnať zadarmo a to  rovno v dvoch termínoch, 23. a 24. septembra 2020 o 19:00 hod. v DK Ružinov, Ružinovská 28.

Pi čaj, miláčik!
Významná divadelná spoločnosť skúša bulvárnu hru. Je niekoľko dní pred premiérou. Nič nie je pripravené: technický personál je flegmatický, garderobierka neochotná, duchom neprítomnej režisérke všetko prerastá cez hlavu. Medzi hercami vládne elektrizujúca nálada, hlavná predstaviteľka je na pokraji nervového zrútenia z prvého milovníka – syna producenta, ktorý si ho protekčne „nanominoval“ do hry. Nemotorne, nesmelo, naivne a ťarbavo vchádza po prvý raz na javisko. Takto sa začína komédia v podaní takmer „kalamitných“ hercov. Poviete si: Hotová katastrofa! Omyl. Skvelá zábava!

Diváci sa stávajú svedkami nielen poslednej generálky pripravovanej hry, ale aj jej premiéry. Namiesto toho, aby boli herci perfektne pripravení na deň D, dokonale popletú všetky svoje repliky a výstupy. Premiérový večer sa mení v peklo. Ich snaha sa zvrhne na zábavný kolotoč smiešnych situácií. Nepredvídateľné momenty sa valia jeden za druhým. Herci sa zúfalo snažia zachrániť, čo sa dá. Bláznivosť absurdity sa mení v smiech. Ale len my vieme, že nejde o nič výnimočné – je to jednoducho DIVADLO.

Hrajú: Hartl, Plevčík, Tlučková, Makránský, Lieskovská, Vráblicová, Kočiš, Boublík, Olasová, Drínová, Kaprálik, Lapišáková.

Bezplatnú vstupenku na predstavenie „Pi čaj, miláčik!“ si môže vyzdvihnúť každý obyvateľ s trvalým bydliskom v Ružinove od 2. septembra 2020 na recepcii v DK Ružinov, Ružinovská 28, každý deň od 8:00 do 20:00 hod. Kapacita obmedzená.