Nedeľné rozprávkové dopoludnie

15. mája


DK Ružinov, Ružinovská 28 nedeľa o 10:30

Mestská časť Bratislava-Ružinov a CULTUS Ružinov vás pozývajú na Nedeľné rozprávkové dopoludnie, ktoré sa koná vždy o 10:30 v Dome kultúry Ružinov, Ružinovská 28.
1.5.2022
OKOLO SVETA
FIFO A VIERKA
Vierka a Fifo idú spolu so škriatkom Špinkom potešiť deti v hľadisku, keď tu prichádzajú iba dvaja. Bez škriatka Špinka. A tak sa rozhodnú škriatka rýchlo nájsť. Popri hľadaní si zopakujú pozdravy, abecedu, farby, čísla a mnoho mnoho ďalšieho.
8.5.2022
DIVOŠKA RAMPTANTINTANTON
DIVADLO JAJA
Dievčatko ľúbi svoju mamu aj ocka a zo samej lásky k nim príde bábätko-sestrička. Mamička sa stará o babätko a dievčatko sa mení na Divošku. Nechce svoju sestričku a najradšej by ju poslala preč do “EĎIPA”(Egypta). Mamička porozpráva svojej dcérke rozprávku a tá zistí ako veľmi svoju sestru ľúbi a že by ju za nič na svete nedala.
15.5.2022
AKO SI MAČKY KUPOVALI TELEVÍZOR
DIVADLO BABENA
Zavítame do zázračného sveta zvieratiek a s pomocou detí naučíme neporiadne mačky, čo je dobré a čo zlé. Hra je voľne spracovaná na motívy rozprávky J. Blažkovej.
22.5.2022
DLHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ
DIVADLO ŽIHADLO
Tradičná rozprávka o troch kamarátoch s Vladom Zetkom, ktorý spolu s deťmi vytvorí dej plný zábavy a zážitkov.
29.5.2022
CESTOVINY S VAJCOM
DIVADLO NEVA
Autorská rozprávka na motívy obľúbeného príbehu o vajci, ktoré išlo na vandrovku. Naše vajce však na rozdiel od pôvodnej predlohy putuje po celom svete. V tejto hre vystupujú aj postavy cestovateľov, ktorí detského diváka informujú o konkrétnom kontinente a vyberajú zaujímavosti, ktoré si dieťa môže ľahko zapamätať.
Miesto:
Dom kultúry Ružinov, Ružinovská 28
Vstupné:
3€
Lístky sú dostupné:
30 minút pred podujatím priamo na mieste
SEDENIE VOĽNÉ