Nedeľná HIP HOP Siesta

09. septembra


Amfiteáter pri Štrkoveckom jazere nedeľa od 14:00 do 22:00, 09. Septembera

HĽADAJÚ SA TÍ NAJLEPŠÍ Z RUŽINOVSKEJ HIP-HOPPOVEJ SCÉNY

PRIHLÁŠKA RAPERI

PRIHLÁŠKA GRAFFITI

Organizátori Nedeľnej Hip Hop Siesty, mestská časť Bratislava – Ružinov a Cultus Ružinov, sa aj tento rok snažia zvyšovať latku a zlepšovať nielen hudobný, ale aj sprievodný program. Tešiť sa môžeš na graffity jam, breakdance battle s Laci Strikom, DJ workshop. Večer si zmerajú sily nové tváre rapu a to pod taktovkou mentorov Majka Spirita, Kaliho a Separa. To je jedinečná šanca práve pre teba, aby si ukázal čo je v tebe a súťažil tak o množstvo zaujímavých cien, ktoré venovali Majk Spirit, Kali a Separ. Na Nedeľnej Hip Hop Sieste vystúpi aj Hip-hopový DJ Tager, ktorý robil predskokana americkému raperovi Pitbullovi a jeho živej kapele na koncerte vo Viedni. Nedeľná Hip Hop Siesta sa koná 9. septembra 2018 od 14:00 hod. v Amfiteátri pri Štrkoveckom jazere.

SÚŤAŽE
HĽADÁ SA NOVÁ TVÁR RAPU! – FINALISTI

821 Bande
Eso
ANDante
BrosisBang
Pesi
Deviant & Waste & Chris G
16ka
Schony
The Den Komunita
Gaštan

GRAFFITI JAM
Pošli svoje graffity dielo vytvorené na legálnej stene a získaj 300 / 200 / 100 €. Kresby môžeš posielať spolu s prihláškou do 26. augusta na email cultus@cultusruzinov.sk. Zo všetkých vyberie odborná porota 6 finalistov, ktorí budú bojovať o toho najlepšieho 9. septembra.

BREAKDANCE BATTLE
Príď sa ukázať pred tými najlepšími. V porote bude Laci Strike. Registrácia zdarma na mieste o 15.00 h. Prize money 300 / 200 / 100 €.

Moderuje Osťo.

Vstup na FINÁLE Nedeľná Hip Hop Siesta je zadarmo.

Podujatie vzniklo vďaka podpore rádia SiTy. A podpore Ružinovského športovému klubu.

ŠTATÚT SÚŤAŽE RAPERI
ŠTATÚT SÚŤAŽE GRAFFITI
ŠTATÚT SÚŤAŽE BREAKDANCERI
PRAVIDLÁ FB SÚŤAŽE