Mikuláš v Ružinove 2019

05. decembra


Pred DK Ružinov, Ružinovská 28 štvrtok o 17:00

K vianočnej atmosfére na začiatku decembra už neodmysliteľne patrí príchod Mikuláša. Aj tento rok navštívi so svojimi pomocníkmi viacero štvrtí v Ružinove, aby urobil radosť a potešil nielen deti. Jeho návšteva je vždy spájaná so zaujímavým programom, ktorý si určite nenechajte ujsť.

Pozrite sa na mikulášsky program vo vašej štvrti spolu s nami:

Mikuláš vo Vianočnom Ružinove
5.12. / 17:00 / pred DK Ružinov na klzisku
Tento rok nezavíta Mikuláš ako už tradične do Parku A. Hlinku ale na klzisko pred Domom kultúry v Ružinove, Ružinovská 28. Deti sa môžu tešiť na popoludnie plné športových disciplín spojené s prezentáciou Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji žien do 18 rokov. Počas podujatia sa na klzisku objaví Mikuláš s jeho pomocníkom čertom a prekvapí všetky deti už 5. decembra o 17:00 hod. Každé dieťa dostane sladkú odmenu.

Mikulášské tvorivé dielne
6.12. / 17:00 / SD Prievoz
Už obľúbené Prievozské tvorivé dielne budú doplnené o príchod Mikuláša. Rodiny s deťmi sa môžu tešiť na príchod Mikuláša a sladké prekvapenie a to 6. decembra o 17:00 v SD Prievoz, Kaštieľska 30.

Mikuláš a detské vianočné kino
7.12. / 10:00 / SD Nivy
Pre rodiny s deťmi je o 10:00 hod. v SD Nivy na Súťažnej 18 pripravené vianočné premietanie animovaného filmu Mimi a Líza: Záhada vianočného svetla. Po premietaní príde Mikuláš a rozdá všetkým deťom sladkosť. Prihlásiť sa môžete na peter.presinsky@cultusruzinov.sk. Kapacita je obmedzená.

Vstupné je zadarmo.

Organizátormi sú MČ Bratislava Ružinov, CULTUS Ružinov, Ružinovský športový klub a Divadlo Tandem. Podujatie podporilo YIT a Kino Nostalgia.