Mikuláš a detské vianočné kino

08. decembra


SD Nivy, Súťažná 18 sobota o 10:00

Mestská časť Bratislava-Ružinov, Kino Nostalgia a Cultus Ružinov vás pozývajú na podujatie Mikuláš a detské vianočné kino, ktoré sa uskutoční 8.12.2018 o 10.00 h v Spoločenskom dome Nivy, Súťažná 18. Vstup zadarmo.

📢Vzhľadom o veľký záujem vás prosíme o prihlásenie sa na mail adrese: peter.presinsky@cultusruzinov.sk. Do mailu napíšte meno a koľko miest si prosíte rezervovať. Ďakujeme.📢

Deti ale i rodičia sa môžu tešiť na vianočné filmové premietanie Tom a Jerry: Luskáčik. Po filme bude nasledovať príchod Mikuláša, ktorý obdarí všetky deti sladkým prekvapením.

TOM a JERRY: LUSKÁČIK
V opustenej budove opery vysloví Jerry prianie o svojej túžbe vystúpiť tu a jeho sen sa splní. Objaví sa v čarovnom svete, kde nič nie je nemožné: uvidí les lízaniek, spievajúce snehové vločky i hračky, ktoré ožili! Stretne veľa nových kamarátov a pri tanci s balerínou z hudobnej krabičky je tým najšťastnejším myšiakom na svete. Nanešťastie sa objaví banda pouličných mačiek vedená Tomom, unesie balerínu a spôsobí v prázdninovom kráľovstve úplný chaos. Teraz všetko závisí na Jerrym. S pomocou myšieho kamaráta Tuffyho a ostatných nových priateľov bude musieť dať veci do poriadku!

PROGRAM:
10:00 – Vianočné filmové premietanie
10:50 – Príchod Mikuláša