MDŽ v Ružinove – Letná noc

07. marca


DK Ružinov, Ružinovská 28 štvrtok o 19:00

ROZDANÉ
MDŽ – LETNÁ NOC

Milé dámy, dnešným dňom sme rozdali posledné vstupenky na podujatie MDŽ v Ružinove – Letná noc. V prípade, ak sa nemôžete zúčastniť podujatia, prosíme o vrátenie vstupenky na recepciu DK Ružinov. Ďakujeme.
__________________________________________
Starosta mestskej časti Bratislava – Ružinov ,Cultus Ružinov a Divadlo Komédie srdečne pozývajú všetky Ružinovčanky pri príležitosti Medzinárodného dňa žien na komediálne divadelné predstavenie Letná noc. Divadelné predstavenie sa odohrá 7. marca 2019 o 19:00 v Dome kultúry Ružinov, Ružinovská 28. Vstup je zadarmo pre dámy s trvalým bydliskom v Ružinove.

Letná noc

Hit svetových javísk – originálna komédia o generácii štyridsiatnikov, ktorí sa uprostred jednej noci vzájomne spoznávajú a strácajú a míňajú a nachádzajú. Letná noc je mierne zamotaný príbeh o náhodnom stretnutí nesúrodého páru, ktorý spája životný pocit večnej nespokojnosti a hľadania. V inscenácii jednotlivé situácie dopĺňa hudobná zložka predstavenia – v tomto prípade živá hudobná produkcia.

V hlavných úlohách:
Kristína Farkašová a Marcel Ochránek; ďalej hrajú a naživo muzicírujú: Tomáš Michalčák, Štefan Tomko.

Vstupenky na predstavenie „Letná noc“ si môže zadarmo vyzdvihnúť každá obyvateľka s trvalým bydliskom v Ružinove na recepcii v DK Ružinov, Ružinovská 28, každý deň od 7:00 do 22:00 hod. Kapacita obmedzená. Ak sa nemôžete zúčastniť podujatia, prosíme o vrátenie vstupenky na recepciu DK Ružinov.