MDM v Ružinove – Klimaktérium a čo?

17. mája


DK Ružinov, Ružinovská 28 piatok o 15:00

Starosta mestskej časti Bratislava – Ružinov, Cultus Ružinov a Divadlo Komédie srdečne pozývajú všetky matky z Ružinova pri príležitosti Medzinárodného dňa matiek na komediálne divadelné predstavenie „Klimaktérium…a čo?“. Divadelné predstavenie sa odohrá 17. mája 2019 o 15:00 a 19:00 v Dome kultúry Ružinov, Ružinovská 28. Vstup je zadarmo pre matky s trvalým bydliskom v Ružinove.

“Akokoľvek si hovoríme, že žijeme v modernej spoločnosti, stále majú väčšinu rodičovskej zodpovednosti na pleciach mamy. Sú to mamy, ktorým narodenie dieťaťa úplne zmení spôsob života. A sú to ony, na ktoré sa vždy budeme spoliehať – či máme štyri roky alebo štyridsať. Verím preto, že predstavenie, ktoré sme pre ne pripravili, si užijú, dobre sa zabavia a aspoň na chvíľku si oddýchnu od množstva každodenných povinností.” hovorí starosta MČ Bratislava-Ružinov Martin Chren.

KLIMAKTÉRIUM… a čo?
V inscenácii dominujú skvelé herečky – „tigrice v menopauze“. Hrdinky inscenácie – Pamela, Kristína a Žofia – sa stretávajú na narodeninovej oslave Mariky – jednej z nich. Aby sa nielen zabávali a rekapitulovali svoj doterajší život, ale aby sa povzniesli nad problémy, ktoré im prináša všedná každodennosť, strata práce, chlapi, ich deti, zdravotný stav a starnutie. Lebo ten údel postretol každú z nich a navzájom ich spája!

V hlavných úlohách:
Zuzana Kocúriková / Zuzana Tlučková, Gizka Oňová, Katarína Brychtová / Daniela Kuffelová, Zuzana Vačková / Jeannete Švoňavská, Jana Valocká

Vstupenku na predstavenie „Klimaktérium…a čo?“ si môže zadarmo vyzdvihnúť každá obyvateľka s trvalým bydliskom v Ružinove od 2. mája 2019 na recepcii v DK Ružinov, Ružinovská 28, každý deň od 7:00 do 22:00 hod. Kapacita obmedzená. Ak sa nemôžete zúčastniť podujatia, prosíme o vrátenie vstupenky na recepciu DK Ružinov.

Viac informácií nájdete na webe cultusruzinov.sk a na Facebooku Cultus Ružinov.