Maroš Bango – koncert

27. septembra


Kostol sv. Vincenta de Paul piatok o 19:00

Aj keď je nevidiaci, napriek tomu na život nezanevrel. Spevák Maroš Bango s hlasom svetoznámeho talianského tenora Bocelliho zaspieva naživo v bratislavskom Ružinove.

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov pripravili v rámci podujatia Ružinovské hodové slávnosti 2019, pre všetkých nadšencov operných árií, jedinečný koncert Maroša Banga, známeho aj z TV show Česko Slovensko má talent.

Maroš Bango
Charizmatický nevidiaci spevák a hudobník s viacnásobným talentom, ovláda hru na viacerých hudobných nástrojoch a podieľa sa na vlastnej tvorbe piesní a hudby. Dokáže veľmi precítene vyjadriť svoj vzťah k hudbe a umeniu a jeho vystúpenia sú pre mnohých veľkým umeleckým zážitkom.

Vďaka vystupovaniu s viacerými osobnosťami našej hudobnej scény (Richardom Müllerom, Luciou Bílou, Janou Kirschner, kapelou Kmeťoband, ale aj so zlatým Slávikom Petrom Cmorikom), sa mu dostalo uznania, že ide o nesmierne nadaného umelca, na ktorom je obdivuhodné aj to, že väčšinu svojich hudobných a speváckych zručností získaval a získava sám, aj vďaka tomu, že hudba a spev je jeho najdôležitejším a najprirodzenejším výrazovým prostriedkom.

Koncert sa bude konať v piatok 27. septembra 2019 o 19:00 v Kostole sv. Vincenta de Paul, Tomášikova 8, Bratislava.