ROZDANÉ | KONZERVATÓRIUM BAND

17. marca


DK Ružinov, Ružinovská 28 štvrtok o 18:00

VŠETKY VSTUPENKY SÚ ROZDANÉ
 
Sme nesmierne radi, že sme vás mohli potešiť voľnou vstupenkou.
 
Aktuálne sú všetky vstupenky rozdané.
 
Preto prosíme, ak už teraz viete, že sa nemôžete zúčastniť predstavenia, prosíme o vrátenie vstupenky na recepciu DK Ružinov. Radi ju za vás posunieme ďalej.

=================================

Mestská časť Bratislava-Ružinov, CULTUS Ružinov a Konzervatórium Bratislava vás pozývajú na koncert najznámejších filmových hitov.

Koncert telesa Konzervatórium Band, bude patriť najznámejším melódiám zo svetových filmov ako James Bond, Titanic, Pán prsteňov, Piráti z Karibiku, Vtedy na západe, E. T. mimozemšťan, Star Wars, Čeľuste, Jurský park, Šindlerov zoznam, Indiana Jones a iné.

Podujatie sa uskutoční 17. marca 2022 o 18:00 hod. v DK Ružinov, Ružinovská 28. Vstupné pre Ružinovčanov je zadarmo.

Vo všetkých skladbách sa poslucháči zoznámia s farebnosťou dychových nástrojov, s technickým majstrovstvom študentov – budúcich umelcov a z moderovaného koncertu sa dozvedia aj rôzne zaujímavosti.

Umelecký vedúci: Mgr. art. Nikolaj Kanišák
Účinkujú: študenti Konzervatória v Bratislave

Konzervatórium Band, je zložený zo študentov študujúcich hru na drevených, plechových dychových a bicích nástrojoch, v orchestri je zastúpený aj klavír a sólovým spevom sa predstavia študentky herectva.

Vstupenku na podujatie si môže zadarmo vyzdvihnúť každý obyvateľ s trvalým bydliskom v Ružinove, na recepcii DK Ružinov každý deň od 8:00 do 20:00 hod. a to od 12.3.2022. Kapacita obmedzená.