KNIŽNÝ KVÍZ V RUŽINOVE

25. marca


CULTUS Ružinov štvrtok o 19:00

Čítate detektívky, ženské romány, fantasy aj klasiku? Spomeniete si na hrdinov vašich obľúbených príbehov

Viete kto vytvoril jednotlivé postavy, čím boli zaujímavé a akou činnosťou sa vôbec zaoberali? Potom pre vás pripravovaný online kvíz určite nebude žiaden problém. Skúste si prevetrať svoje znalosti, ale hlavne ukážte aj ostatným, ako na tom ste s celkovým literárnym prehľadom. Každý má svojich literárnych hrdinov a je celkom možné, že sa ocitol v niektorej z otázok.

Mestská časť Bratislava-Ružinov a CULTUS Ružinov si pre všetkých knihomoľov pripravili zábavnú interaktívnu online súťaž v podobe literárneho kvízu.

„Chceme Ružinovčanov nielen zabávať ale aj vzdelávať. Preto prinášame online novinku v našej ponuke interaktívnych programov. Chceme spájať všetky atribúty kultúry do jedného celku: umenie, zábavu ale aj vzdelanie. To je našim cieľom v dnešnej dobe, ktorá umeniu veľmi nepraje.“ hovorí riaditeľka CULTUS Ružinov, Andrea Kozáková.

Kvíz prebehne online a to cez aplikáciu Zoom 25. marca 2021 o 19:00. Live prenos budú môcť sledovať aj nesúťažiaci a to na Facebooku CULTUS Ružinov.

Traja literárni kvíz majstri s najväčším počtom bodov získajú darčekový poukaz do kníhkupectva Martinus v hodnote 40,- .

Kvízom vás bude sprevádzať speváčka a herečka Katka Ivanková, ktorú isto poznáte z divadelných inscenácií Divadla komédie, ktoré má svoju domovskú scénu v DK Ružinov.

Všetky potrebné informácie ako aj prihlasovacie údaje na Zoom zašleme e-mailom.

Účastníkov prosíme o krátke vyplnenie registračného formulára:


AKO NA TO?

  1. stiahnite si aplikáciu Zoom na Váš počítač či notebook
  2. do Zoomu sa prihlásite:

alebo

  • cez údaje:
    Meeting ID: 590 189 7668
    Passcode: 988740
  1. začíname a mali by sme sa vidieť 😊
  2. správne odpovede budete označovať pomocou kvízovej aplikácie Kahoot: https://bit.ly/2PmfxxE
  3. Game PIN: Vám oznámime na začiatku, teda o 19:00.

Pre pohodlie pri odpovedaní odporúčame pripojiť sa ku kvízu na Zoome na počítači či notebooku a na odpovedanie cez aplikáciu využiť smartfón.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE