Preložené_For Meditation & The Players

16. marca


SD Nivy, Súťažná 18 pondelok o 18:00

Organizátori podujatia s ľútosťou oznamujú, že moderované podujatie avizované na 16.3.2020 v SD NIVY sú nútení v uvedenom termíne zrušiť. O náhradnom termíne a jeho programe budete včas informovaní !
Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

============================================
Mestská časť Bratislava-Ružinov, Cultus Ružinov a Fanclub Meditating Four vás pozývajú na moderované pásmo spojené s koncertom The Players a For Meditation a výstavou Fanclubu Meditating Four, ktoré sa uskutoční v pondelok 16. marca 2020 o 18.00 hod. v SD Nivy.

Koncertný večer je odkazom na vystúpenie skupiny For Meditation, ktoré sa podľa zachovaného dobového plagátu uskutočnilo na rovnakom mieste presne pred 50. rokmi. Svoju spomienku na dobové udalosti a zážitky z legendárneho bratislavského koncertu priblížia slovom Daniel Hevier, Peter Koreň, Jozef „Dodo“ Šuhajda,
Janko Lehotský, Vladimír Godár, Marián Slovák, členovia Fan clubu Meditating Four a ďalší. Vyvrcholením večera bude koncert „reinkarnovaných“, v súčasnosti viacgeneračných zoskupení The Players a For Meditation. V oboch zostavách hrával, bol autorom väčšiny skladieb a dodnes vystupuje charizmatická ikona bratislavského bigbítu – Jozef Barina.

V čase podujatia budú vystavené vo vestibule SD Nivy unikátne – doteraz nezverejnené – artefakty pripomínajúce vtedajšiu činnosť fan clubu skupiny Meditating Four.

Dátum: 16.3.2020, 18.00 hod.

Miesto: SD Nivy, Súťažná 18, Bratislava

Hrajú: The Players, For Meditation

Slovom sprevádzajú:
Marián Slovák, Jozef Barina, Peter Koreň, Daniel Hevier, Jozef „Dodo“ Šuhajda, Ján Lehotský, Vladimír Godár a i.

Vstupenky:
7 € v predpredaji na www.predpredaj.sk – čoskoro spustíme
10 € v pokladni SD Nivy pred podujatím

Toto podujatie vzniklo vďaka finančnej podpore Fond na podporu umenia a SOZA.

Fotka Cultus Ružinov.