FOLKFEST RUŽINOV

29. augusta


Amfiteáter pri Štrkoveckom jazere nedeľa o 15:00

Vážení priatelia, milovníci folklóru a priaznivci folklórneho festivalu Folkfest Ružinov, dovoľte, aby sme vás touto cestou pozvali na Areál Štrkovec – InPark Štrkovec, na kultúrne podujatie Folkfest Ružinov 2021.

Príďte na folklórne popoludnie s FS Karpaty a jeho hosťami, ktorým by sme chceli nadviazať na tradíciu 15tich ročníkov folklórneho festivalu Folkfest Ružinov.

Festival bol pravidelnou súčasťou Ružinovských hodových slávnosti a za roky jeho existencie na ňom účinkovalo 4835 účinkujúcich v 185 kolektívoch. Medzi inými aj také súbory ako SĽUK, Romano fest (RU), Romano drom (HU), Cigánski diabli, Jožka Černý, Moravanka, FS Železiar, FS Urpín, FS Trenčan, FS Kopaničiar, FS Skorušina, FS Gymnik, FS Lipa, FS Ekonóm a pod.
Podujatie realizované s finančnou podporou Bratislavskej regionálnej a dotačnej schémy BSK pripravilo Folklórne združenie Karpaty v spolupráci s MÚ MČ Bratislava Ružinov, Cultusom Ružinov,a.s. a InParkom.

Vstup na podujatie je voľný.

Pre návštevníkov je k dispozícii využitie rôznych atrakcií Areálu Štrkovec – InParku pre najmenších, ale aj pre dospelých. V ponuke je aj široký sortiment občerstvenia.
Príďte stráviť s nami príjemné folklórne popoludnie.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.
Členovia a vedenie FS Karpaty