DARUJ VIANOCE

04. decembra


DK Ružinov nedeľa o 15:00

Všetkých srdečne pozývame na benefičné zábavné popoludnie pre rodiny s deťmi – Daruj Vianoce.

Cieľom podujatia je finančne prispieť sociálne slabším rodinám a darovať im darček pod stromček. Celý výťažok z podujatia bude venovaný rodinám v núdzi.

Pripravený je bohatý program pre širokú verejnosť. Môžete sa tešiť na divadielko, tvorivé dielničky, tancovačku, kúzelníka, tombolu a množstvo ďalšej zábavy. Deti navštívi aj samotný Mikuláš s darčekmi.

Prispieť svojou troškou do samotnej zbierky môžete aj vy. Ak máte doma veci, ktoré už nepotrebujete a sú vhodné na darovanie pod stromček, prineste ich do DK Ružinov v sobotu 26. 11. medzi 16:00 – 18:00 alebo si dohodnite termín na maria@sdetmi.com. Ide najmä o sladkosti, nové alebo takmer nové hračky (nie plyšové), sviečky či iné pekné dekorácie veci do domácnosti, hry, knihy, nepoužitú kozmetiku, vianočné ozdoby a podobne, jednoducho čokoľvek, čo by potešilo srdiečka detí či dospelých pod vianočným stromčekom. Prosím, nenoste opotrebované veci, aby sa naozaj splnil účel darovania pod stromček.

Ak poznáte rodinu, ktorá má 4 a viac detí, v ktorej je samoživiteľom jeden rodič alebo starý rodič  alebo ktorej člen má vážnu chorobu, či sa momentálne ocitla v zlej situácii, prihláste ju na maria@sdetmi.com. Vybrané rodiny dostanú na podujatí symbolický vianočný balíček pod stromček. Prihlásené rodiny nebudú vystupovať verejne, ani nebudú medializované.

Veci, ktoré sa na podujatí Daruj Vianoce neodovzdajú, poputujú do krízového centra Maják nádeje.

Príďte a podporte dobrú vec. Vstupné je dobrovoľné.

Vopred ďakujeme za každú vašu pomoc a príspevok. 🙂

Program:

15:00 Otvorenie podujatia
15:15 Tance pre deti
15:45 Žonglér Beny
16:00 Víla Ella
16:45 Kúzelník Ondro Bohumel
17:15 Tombola
17:30 Divadlo Babena – Zabudnuté Vianoce
18:00 Príchod Mikuláša
15:00 – 18:00 Tvorivé dielničky

Podujatie organizujú: MČ Bratislava – Ružinov, S DEŤMI, o.z., Cultus Ružinov, OZ Ružinov Pozitív

Podujatie podporili: Dôvera zdravotná poisťovňa, Nivea, Coop Jednota, Brix – Grown for flavour, Pomona – Lehota pod Vtáčnikom, Bon Manufaktur, DM drogéria, Hráme sa zdravo, Versa Media a ďalší.

a3_daruj_vianoce-1