Divadlo komédie – Horúca sprcha

17. októbra


DK Ružinov, Ružinovska 28 streda o 19:00

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov vás pozývajú na divadelné predstavenie HORÚCA SPRCHA 17.10.2018 o 19:00 h v Dome kultúry Ružinov.

Popis podujatia:
On je architekt. Ona je terapeutka. Alebo skôr televízna hviezda TV-šou, ktorej vzácne psychologické rady zachránili už nejedno manželstvo. Ale ich vlastné manželstvo je práve v troskách. Aký paradox! Čo teda najviac chýba ku šťastiu špecialistke na riešenie manželských problémov? Tolerancia a porozumenie. Vydarený vzťah!

Ako manželia žijú už niekoľko mesiacov odlúčene a práve vyrazili na svoju poslednú spoločnú cestu. Chcú predať dom v Španielsku. Unavení dlhou cestou sa zastavia na jednu noc v malom hotelíku niekde na juhu Francúzska. Hotel je však v rekonštrukcii. V jedinej voľnej izbe sa nachádza manželská posteľ a v kúpeľni tečie len horúca voda.

Nezostáva nič iné, len si vypiť pohár vína, aby sa spoločná noc dala v pokoji prežiť. Obaja manželia sa snažia byť k sebe korektní, nezádrapčiví, nekonfliktní… Ale príliš sa im to nedarí…

Dátum:
17.10.2018 o 19:00

Miesto:
Dom kultúry Ružinov, Ružinovská 28

Hrajú:
Zuzana Tlučková, Peter Kočiš, Marcel Ochránek, Přemek Boublík, Katarína Ivanková, Thomas Puskailer, Jakub Lorencovič. Divadlo Komédie

Dĺžka predstavenia:
2 hod. 30 min (s jednou prestávkou)

Vstupné:
vstupenky v sieti Ticketportal

preklad: Alexandra Ruppeldtová,
dramaturgia: Adam Gold,
texty piesní: Peter Uličný,
hudobné naštudovanie: Tomáš Michalčák,
vokálna príprava: Lenka Paulíková,
scéna a kostýmy: Dorota Cigánková,
réžia: Svetozár Sprušanský