DETSKÁ ZÓNA

26. septembra


DK Ružinov, Ružinovská 28 sobota o 09:30

V Ružinove sa chystá skvelá zábava pre deti ale i dospelých v detskej zóne počas Ružinovských hodových slávností, ktoré sa konajú 26. – 27. septembra 2020. Detskú zónu nájdete v DK Ružinov na Ružinovskej 28.

Po mimoriadne úspešnom ročníku detskej zóny, sa rodičia s deťmi môžu opäť tešiť na rodinnú zábavu, počas hodového víkendu v Ružinove. Na návštevníkov čaká Mattel family zóna, Rozprávková cesta, nafukovacie atrakcie, tvorivé dielne, Mattel akadémia, Krúžkovanie Ružinova a mnoho iného…

Detskú zónu otvorí v sobotu 26. septembra o 9:30 Mattel crew a to show v Mattel family zóne. Počas celého dňa budú pre deti pripravené darčeky a súťaže s animátormi, maľovanie na tvár, nafukovacie atrakcie a súťaže o bábiku Barbie alebo Hot Wheels auto. Nebude chýbať Barbie zóna pre dievčatá a Hot Wheels pre chlapcov. Mattel family zóna bude otvorená v sobotu a v nedeľu od 9:30 do 14:00 hod.

Do Detskej zóny taktiež prídu obľúbené postavičky z detských filmov alebo knižiek, ktoré si pripravili pre deti hravé disciplíny. Na záver Rozprávkovej cesty dostane každé dieťa za splnené úlohy odmenu.

Nedeľný deň, 27. septembra bude patriť krúžkom. Na Krúžkovaný Ružinova sa od 15:00 hod, v Parku A. Hlinku budú prezentovať rôzne organizácie, združenia, školy, tanečné súbory, športové kluby a iné subjekty z Ružinova, ktoré po celý rok ponúkajú voľnočasové aktivity.

Na Mattel akadémii si deti overia svoje športové ale i kreatívne zručnosti za prítomnosti Barbie, pretekára z Hot Wheels a ich kamarátov. Každý účastník akadémie dostane malé prekvapenie.

Nadšenci hodových špecialít nájdu Gastro zónu v sobotu aj v nedeľu pred DK Ružinov, v ktorej nebude chýbať tradičná Cigánska pečienka, trdelník, cukrovinky, burčiak a mnoho iného.

Na podujatie je vstupné zadarmo. Vstup na podujatie je len v rúšku. Podujatie je organizované za dodržania všetkých platných protipandemických opatrení. Kapacita je 250 návštevníkov.

Viac informácií nájdete na cultusruzinov.sk a facebooku Cultus Ružinov.

PROGRAM:
26.9. SOBOTA
09:30 – 14:00 Mattel family zóna, tvorivé dielne, detské atrakcie, súťaže o darčeky, maľovanie na tvár
09:30 – 14:00 Rozprávková cesta (súťažné stanovištia s rozprávkovými postavičkami)

29.9. NEDEĽA
09:30 – 14:00 Mattel family zóna, tvorivé dielne, detské atrakcie
09:30 – 14:00 Mattel akadémia (súťažné stanovištia s Barbie & Hot Wheels)
15:00 – 18:00 Krúžkovanie Ružinova / v Parku A. Hlinku