Cesta rozprávkovým parkom – MDD

08. júna


Park A. Hlinku sobota o 11:00

PROGRAM
 
11:00 – 12:30 Hasičská šou – pred DK Ružinov
15:00 – 18:00 Cesta rozprávkovým parkom – Park A. Hlinku
16:00 Prezentácia modernej gymnastiky
16:30 Mia pre deti – koncert – Park A. Hlinku
18:00 Losovanie o celodenné vstupy do Aquaparku Senec
18:00 – 19:00 Dobrodružstvá Mydlinky a Bublíka z Bublilandu – Park A. Hlinku


Druhá júnová sobota, 8. júna 2019, bude v Ružinove patriť deťom. Kúzelný rozprávkový park tentokrát nenájdete za siedmimi horami a siedmimi dolami ale priamo v centre Ružinova a to v Parku Andreja Hlinku. Na deti budú medzi 15. a 18. hodinou čakať stanovištia s hrami, úlohami a súťažami s rozprávkovými postavičkami.

Podujatie začne o 11:00 hasičským predstavením v podaní Ružinovských hasičov a to pred Domom kultúry Ružinov. Tešiť sa môžete na ukážky zásahov a prezentáciu hasičskej techniky.
Od 15:00 budú v Parku A. Hlinku pripravené rozprávkové súťaže. Každé dieťa dostane hraciu kartičku, do ktorej za splnenie jednotlivej súťažnej disciplíny dostane pečiatku. Za absolvovanie všetkých 11 stanovíšť čaká na malých dobrodruhov darček. Posledné stanovište bude špeciálne a to v Centre Rafael. O 16:00 sa odprezentujú šikovné deti z Centra Rafael a ZŠ Drieňová v modernej gymnastike.

V rámci sprievodného programu v Parku Andreja Hlinku sa deti budú môcť vyšantiť na športových disciplínach s FitCamp-om a na nafukovacích atrakciách. Pripravené budú tvorivé dielne, na ktorých si deti vytvoria originálny darček. Malí budúci vodiči sa môžu tešiť na dopravné ihrisko mestskej polície, na ktorom si osvoja dopravné značky a pravidlá cestnej premávky.

“Pre nadšencov divadla sme pripravili zábavné predstavenie pre deti a celú rodinu, o 18:00 v Parku A. Hlinku. Prvé divadlo mydlových bublín pod názvom Dobrodružstvá Mydlinky a Bublíka z Bublilandu je jedným z najzábavnejších a nezvyčajných detských predstavení.“, hovorí riaditeľka Cultus Ružinov, Andrea Kozáková.

Vstupné je len jeden detský úsmev 😊.

Partnerom podujatia sú: Avion Shopping Park Bratislava, FitCamp, Ružinovskí hasiči a S DEŤMI com.

EN:
The June 8th, 2019, will belong to children in Ružinov. Park Andreja Hlinku will be changed to a magical fairy-tale park. Event will be full of games and competitions. Everything will start at 11:00 by the fire show in front of the Dom kultúry Ružinov. Fairytale competitions will be prepared at 15:00 in Park A. Hlinku. Children will be able to take part in sports events with FitCamp and other attractions. For those more creative, creative workshops will be prepared to create an original gift. Small future drivers can look forward to the Municipal Police ‘s traffic playground. The event will end with great buble show aroun 18:00.