FOTOGRAFICKÁ SÚŤAŽ

21. decembra


DK Ružinov, Ružinovská 28 sobota o 23:00

Mestská časť Bratislava – Ružinov a Cultus Ružinov vyhlasujú novú tematickú fotosúťaž. Tentokrát budú mať laickí, ale aj profesionálni fotografi z Ružinova za úlohu nasnímať krásy jesenných chvíľ v Ružinove. Výherca získa poukaz do Avion Shopping Park Bratislava v hodnote 300 €.

Počas krásnych jesenných dní je bezpochyby množstvo príležitostí na jedinečné fotografie – či už sa jedná o kultúrne pamiatky, príbuzných a známych či prírodné skvosty. Zašlite nám Vaše najkrajšie a najoriginálnejšie zábery z ulíc Ružinova, z početných kultúrnych podujatí, alebo jednoducho toho, čo Vám padlo počas prechádzky Ružinova do oka.

Podmienkou zaradenia do súťaže je, že autor fotografie musí mať trvalý pobyt v Ružinove. Do súťaže je možné sa prihlásiť iba s jednou súťažnou fotografiou a to vo formáte JPG.

Súťažnú fotografiu môžete prihlásiť na stránke www.cultusruzinov.sk a to do 21. decembra 2019. Z celkového množstva prihlásených fotografií vyberie odborná porota 30 najlepších, za ktoré bude verejnosť hlasovať prostredníctvom Facebooku Cultus Ružinov.

Vybraní súťažiaci odbornou porotou dostanú možnosť prezentovať svoje fotografické dielo na výstave fotografií v Dome kultúry Ružinov.

Finalisti budú bojovať o cenu poroty – poukaz do Avion Shopping Park Bratislava v hodnote 300 € a o cenu diváka – poukaz v hodnote 50 €.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE