4 ročné obdobia Ružinova FOTOGRAFICKÁ SÚŤAŽ

19. marca


DK Ružinov, Ružinovská 28 utorok o 23:40

Mestská časť Bratislava – Ružinov a Cultus Ružinov vyhlasujú fotografickú súťaž o atraktívne ceny. Uskutoční sa štyrikrát do roka s témami zima, jar, leto a jeseň. Úlohou súťažiacich je zachytiť svojím objektívom zaujímavý okamih v danom ročnom období v Ružinove. Fotografie na tému „zima“ možno prihlásiť do 19. marca.

S končiacou sa zimou prichádza ponuka na súťažnú prehliadku fotografií skúsených i začínajúcich fotografov. Motívom súťaže je zachytiť na fotografiách nevšedné pohľady, okamihy a atmosféru ale aj momenty zo života, nálad, radostí a starostí ľudí v Ružinove so zimnou tematikou. Podmienkou zaradenia do súťaže je, že autor fotografie musí mať trvalý pobyt v Ružinove.

Súťažnú fotografiu spolu s vyplnenou prihláškou treba zaslať do 19. marca 2019 na cultus@cultusruzinov.sk. Do súťaže je možné sa prihlásiť iba s jednou súťažnou fotografiou a to vo formáte JPG.

Zo všetkých fotografií porota vyberie finálových 30. Vybraní súťažiaci dostanú možnosť prezentovať svoje fotografické dielo na výstave fotografií, ktorá bude od 5. apríla 2019 v Dome kultúry Ružinov.

Finalisti budú bojovať o cenu poroty – poukaz do Avion shopping park v hodnote 300 € a o cenu diváka – poukaz v hodnote  50 €.

„Chceme vidieť Ružinov očami Ružinovčanov, ľudí, ktorí tu žijú a ktorí majú túto časť mesta naozaj radi. A vďaka ich talentu urobíme radosť aj ostatným “, hovorí starosta MČ Bratislava-Ružinov, Ing. Martin Chren.

PRIHLÁŠKA
PRAVIDLÁ SÚŤAŽE