Umelecké

KLAVÍR PRE DETI A DOSPELÝCH

  • DK RUŽINOV

ZOBCOVÁ FLAUTA PRE DETI A DOSPELÝCH

  • DK RUŽINOV
  • Kontakt: p. Janičkovič / 0903 446 267

HUDOBNO-DRAMATICKÝ SÚBOR T.H. ŠEVČENKA

  • streda 17:30 – 21:00 h
  • DK RUŽINOV

MIEŠANÝ SPEVÁCKY ZBOR CANTUS

  • streda 18:00 – 21:00 h
  • DK RUŽINOV

SZUŠ- VÝTVARNÝ ATELIÉR LADON

  • Výtvarný odbor Deti MŠ utorok 16:30 – 18:00 h
  • Deti ZŠ štvrtok 16:00 – 18:15 h
  • Štúdium pre dospelých pondelok 17.30 – 19.45 hod.
  • DK NIVY

VÝUČBA KLAVÍRA PRE DETI A DOSPELÝCH

  • pondelok 13:00 – 21:00
  • DK NIVY

ETNO DANCE – TANEČNÉ ŠTÚDIO PRE DOSPELÝCH, TANCE Z CELÉHO SVETA POD JEDNOU STRECHOU

  • pondelok 17.00 – 21.00 h
  • DK NIVY

DFS TRÁVNIČEK – FOLKLÓRNY SÚBOR PRE DETI A MLÁDEŽ

  • pondelok 15:30 – 19:30
  • štvrtok 15:30 – 19:30
  • DK PRIEVOZ

DASATELIER- VÝTVARNÉ DIELNE

  • pondelok 15:00 – 18:00
  • utorok 16:00 – 18: 00
  • streda 14:30 – 18:30
  • štvrtok 15:00 – 18:00
  • Výtvarné techniky: kresba, maľba, grafika, modelovanie-tvarovanie, dekoratívna činnosť a šitie
  • DK PRIEVOZ

VÝTVARNÉ DIELNE TOP ART – VÝTVARNÉ DIELNE PRE DETI AJ DOSPELÝCH

  • utorok 15:00 – 18:00
  • streda 15:00 – 18:00
  • štvrtok 15:00 – 18:00
  • Deti od 3.r, handicapované deti a handicapovaní dospelí
  • Kreatívne tvorba s prírodných materiálov, maľba
  • DK PRIEVOZ

ECOLINE DIELNIČKY PRE ŠIKOVNÉ DETIČKY

  • streda 17:00 – 18:00
  • Tvorivo enviro-recyklo- hand made dielničky,
  • DK PRIEVOZ
  • Pre deti od 3 r. do 12.r

CHRÁNENÉ DIELNE DONNAROSSI

  • pondelok-piatok od 8:00 – 14:00
  • DK PRIEVOZ

FS LIPA

  • Streda 17:30 – 18:30
  • DK PRIEVOZ

SIC – ORIENTÁLNE TANCE

  • utorok 18:00 – 21:00
  • DK PRIEVOZ

MAFRA DIVAS – ORIENTÁLNE TANCE

  • štvrtok 18:00 – 20:30
  • DK PRIEVOZ

PLAVA – ORIENTÁLNE TANCE

  • štvrtok 19:15 – 20:45
  • DK PRIEVOZ

ELASTIC – HIP-HOP, STREET DANCE

  • Po 14:30 – 19:30
  • Ut 14:30 – 19:30
  • Str 14:30 – 19:30
  • Štv 14:30 – 19:30
  • DK TRAVNIKY

AVALON – akadémia írskeho tanca

  • DK TRAVNIKY

 

VÝTVARNÝ ATELIÉR LADON

Deti 

  • Po                    16:30 – 17:45  Materské školy
  •                          16:30 – 18:45 Školáci
  • Ut- Št              14:45 – 16:15 a 17:15 – 18:45 Materské školy
  •                          14:45 – 17:00 a 17:15 – 19:00

Dospelý

  • Po                     14:45 – 17:00 a 17:15 – 19:30
  • Ut – Str            17:30 – 19:45
  • Pia                    14:45 – 17:00 a 17:30 – 19:45

 


ZUŠ PROKOFIEVOVA – VÝTVARNÝ ODBOR

  • Pondelok      13.30 – 15.45
  • Utorok           14.15 – 16.30
  • Streda           14.00 – 18.45
  • Štvrtok          13.30 – 18.45
  • Piatok            14.15 – 16.30
  • DK TRAVNIKY

LADON (ZUŠ) – KURZY KRESLENIA A VÝTVARNEJ VÝCHOVY

  • Pondelok -Piatok 14:45 – 18:30
  • DK TRAVNIKY